Her er årets konfirmanter i Tinn

Her er årets konfirmanter i Tinn

Her er årets konfirmasjonsdatoer og konfirmanter i de ulike sogn i Tinn 2018.
Lokal
Publisert : 04.05.2018 13:29
Sist oppdatert : 05.05.2018 10:12

Konfirmasjonsdatoene i Tinn 2018:
Humanistisk konfirmasjon - lørdag 5. mai
Rjukan kirke - søndag 6.mai
Mæl kirke - torsdag 10.mai
Atrå kyrkje - søndag 13.mai
Austbygde kyrkje - søndag 20.mai
Hovin kyrkje - søndag 27.mai

Humanistiske konfirmanter på Rjukanhuset 5. mai 2018:
Emilie Andersen, Rjukan
Mats Bakkhus, Tinn Austbygd
Simen Barlindokk, Rjukan
Snorre Einungbrekke Bjørtuft, Miland
Vår Dale , Tinn Austbygd
Frederik Lilleland Dam-Nielsen, Atrå
Hanna Margrete Husmo Duaas, Atrå
Simen Fjellerud, Tinn Austbygd
Birk Lurås Hoel, Tinn Austbygd
Villemo Bøen Haakonsen, Rjukan
Amanda Ikanovic, Rjukan
Margit Ingolfsland, Rjukan
Adrian Johansson, Hovin
Emil Miland Karlsen, Tinn Austbygd
Vilde Knudsen, Rjukan
Amadeus Eide Kvalvaag, Rjukan
Ludvig Langeland, Rjukan
Ole Martin Thorbjørnsen Langseth, Rjukan
Brage Valvik Lie, Tinn Austbygd
Mattis Bjørk Mathisen, Miland
Oliver Riggenholt Solrud, Rjukan
Elias Skov Våer, Miland


Konfirmanter Rjukan sogn 2018

Rjukan kirke 6. mai
Andreas Bakke, Miland
Jonas Lien Bråthen
Teodora Cvetkovic
Caroline Helene Wiik Dalen
Silje Einungbrekke
Elias Fjellerud
Hans Rist Frydenberg
Nils Andreas Engell Gvammen
Luis Andre Jarstad
Mille Apalen Kristiansen
Emma Kristine Favila Liland
Sander Petersen Linås
Line Amundsen Midtbøen
Embla Morande
Frida Møller Nilssen
Thea Woldøen Nørstebø
Gustav Andre Olsson
Jens Martin Solheim Storvik
Ronja Smørvik Styrvold
Helle Thomter
Mikkel Øygarden

Konfirmanter i Tinn Sogn 2018:

Mæl kirke 10. mai
Abelone Bols
Knut Ivar Haugen Gaustad
Solveig Sonnev Solheim (konfirmeres i Vinje)

Atrå kyrkje 13. mai
Anders Boksasp Berge, Miland
Hølje Boksasp Berge, Miland
Johannes Boksasp Berge, Miland
Tom Andre Hustveit Bjerke
Håvard Brekka
Haavard Kristoffer Lilleland Dam-Nielsen
Hedda Bøen Engravslia
Hauk Gvammen
Marita Haugen
Gaute Hvammen
Herbjørn Oland Håvardsrud
Ingeborg Kaspara Hansen Lofthus
Maren Myhre Marumsrud
Synne Miland

Austbygde kyrkje 20.mai
Elias Andersson
Ola Øystein Bjørnerud
Lena Dalen Fossheim
Jonas Lee Gjelstad
Anna Maija Gjøystdal
Jo Møster Haugen
Anne Kjersti Hegard
Birgit Lurås
Tuva Sjøtveit
Sigve Stegarud
Kjersti Strand
Katrine Ålykkja-Fusche

 








Publisert med Visto CMS News Edition   |   Nettverk levert av Transdata AS